Довідкова інформація

Заходи безпеки

Умовні позначення в цьому посібнику користувача

1544.png

1564.png

Символ із зображенням блискавки зі стрілкою в рівносторонньому трикутнику призначений для попередження користувача про наявність у корпусі пристрою неізольованих деталей, що перебувають під високою напругою, величина якої достатня, щоб становити ризик ураження електричним струмом.

1585.png

Знак оклику в рівносторонньому трикутнику призначений для того, щоб попередити користувача про наявність важливих вказівок з експлуатації й обслуговування в документації, що додається до пристрою.

1609.png

Під час користування транспортним засобом завжди дотримуйтеся правил безпеки. Під час руху не відволікайтеся і завжди уважно стежте за дорожньою обстановкою. Не змінюйте налаштування або функції. Щоб внести такі зміни, спочатку зупиніться у безпечний і дозволений правилами дорожнього руху спосіб.

З міркувань безпеки деякі функції блокуються, якщо не задіяне стоянкове гальмо.

1632.png

Для зниження ризику ураження електричним струмом не знімайте кришку або задню панель виробу. Він не містить деталей, які користувач може обслуговувати самостійно. З питань обслуговування звертайтеся лише до кваліфікованих фахівців.

1652.png

Для зниження ризику пожежі або ураження електричним струмом не допускайте потрапляння на виріб водяних крапель, дощу чи вологи.

1672.png

Під час керування автомобілем гучність повинна бути достатньо низькою, щоб ви могли чути зовнішні звуки.

1692.png

Не допускайте падіння пристрою та захищайте його від сильних ударів.

1714.png

Водій не повинен дивитися на монітор під час керування. Дивлячись на монітор, водій відволікається від керування, що може призвести до аварії.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: